• Domů
  • O nás
  • Export / Import
  • Stáže / Vzdělání
  • Kulturní porozumění
  • Kontakty

Na základě naší znalosti místního trhu, kultury, jazyka a zkušeností z mezinárodního obchodu Vám jsme schopni nabídnout následující servis, který je rozdělen do tří kroků:

Analýza

Na základě naší znalosti místního trhu, kultury, jazyka a zkušeností z mezinárodního obchodu Vám jsme schopni připravit analýzu co nejefektivnějšího pokrytí internetového marketingu. Samotná analýza bude konzultována s místní cílovou skupinou, tak aby byly dodrženy kulturní zvyky internetového trhu.

Návrh

Jedině na základě dobrého návrhu vycházející z důkladné analýzy vznikne dobře postavený internetový marketing. Jedině správná struktura a informační architektura umožní zákazníkovy nalézt to co skutečně hledá.

Realizace

Zajistíme kompletní realizaci navržených služeb. Mezi tyto služby patří:

Tvorba WWW systému

Kromě realizace webového systému zajistíme založení domén na tamním trhu, SEO, nastavení PPC reklam, emailové reklamy a dostatečnou konektivitu.

Mobilní aplikace

Rozšiřující obliba chytrých telefonů, umožňuje Váš sortiment nabízet zákazníkovi i v jiné zajímavé podobě. Dobře navržená aplikace dokáže několikanásobně zvýšit Váš obrat.

Sociální sítě

V dnešní době nedílnou součástí internetového marketingu jsou sociální sítě. Kromě reklam správnou komunikaci s Vašimi fanoušky. Kromě sledování jejich chování a tvoření statistických informací, je můžeme prostřednictvím aplikací aktivně zapojovat pomocí různých soutěží a propagovat tak samotnou firmu a její sortiment.Zajímá Vás: Jak pracujeme? Jak začít spolupráci? Jaké jsou cenové podmínky? 
Více informací zde.

V případě, že máte zájem o více informací, kontaktujte nás e-mailem na jan@emb-centre.org a dohodněte si úvodní, nezávaznou bezplatnou konzultaci.